تبلیغات
کانون ایرانیان مقیم جوتا ماینز - مالزی - 5 الی 50 گیگابایت فضای مجانی
این وبلاگ در جهت معرفی مجتمع مسکونی جوتا ماینز(مالزی) به ایرانیان عزیز و بیان دیدگاهها ، نظرات ، مشکلات موجود در مجتمع و رفع آنها به کمک هیئت مدیره ایرانی مجتمع و به منظور هماهنگی در پیگیری نیازهای رفاهی و امنیتی ساکنین ایرانی آن ایجاد شده است و هیچگونه گرایش سیاسی ندارد شما عزیزان میتوانید جهت ارتباط با کانون و ارسال نیازمندیها جهت درج در قسمت مربوطه ،از ایمیل زیر استفاده نمایید jutamines2011@gmail.com
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  

قابل توجه تمامی کاربران تلفن و تبلت های اندرویدی، در سایت Boxثبت نام کنید و 5گیگابایت فضای کاملا مجانی از Boxدریافت کنید.

به گزارش توریست مالزی به نقل از زومیت،  این پیشنهاد جذاب تنها برای 30 روز آینده در دسترس است. همانطور که می دانید Boxاز مدت ها پیش در زمینه فروش سرویس های ذخیره سازی آنلاین (Cloud) فعالیت می کند اما این شرکت برای جلب توجه، سرویس پولی خود را برای مدت محدودی بصورت مجانی ارائه می دهد پس فرصت را از دست ندهید.

پس از ثبت نام درسایت Boxمی توانید 5 یا 50 گیگابایت فضای مجانی دائمی داشته باشید. یعنی اگر الان ثبت نام کنید برای همیشه یک فضای 50 گیگابایتی هدیه خواهید گرفت.نوشته شده توسط جوتا ماینز در پنجشنبه 11 اسفند 1390 و ساعت 04:10 ب.ظ [+] | نظرات ()