تبلیغات
کانون ایرانیان مقیم جوتا ماینز - مالزی - پرواز مستقیم ماهان در مسیر اصفهان – کوآلالامپور
این وبلاگ در جهت معرفی مجتمع مسکونی جوتا ماینز(مالزی) به ایرانیان عزیز و بیان دیدگاهها ، نظرات ، مشکلات موجود در مجتمع و رفع آنها به کمک هیئت مدیره ایرانی مجتمع و به منظور هماهنگی در پیگیری نیازهای رفاهی و امنیتی ساکنین ایرانی آن ایجاد شده است و هیچگونه گرایش سیاسی ندارد شما عزیزان میتوانید جهت ارتباط با کانون و ارسال نیازمندیها جهت درج در قسمت مربوطه ،از ایمیل زیر استفاده نمایید jutamines2011@gmail.com
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  به گزارش خبرنامه مالزی، با ابتکار هواپیمایی ماهان ایر به زودی پروازهای مستقیم این شرکت در مسیر اصفهان - کوآلالامپور و بالعکس برقرار خواهد شد.

این مسیر پروازی در شرایطی قرار است به بهره برداری رسد که تا کنون هیچ یک از خطوط هواپیمائی پرواز مستقیم در این مسیر نداشته اند و تنها از سال گذشته شرکت هواپیمائی گلف ایر پروازهایی را در مسیر اصفهان – بحرین – کوآلالامپور آغاز کرده بود که این پروازها نیز از زمان بروز ناآرامی های چند ماهه اخیر در کشور بحرین با اختلال روبرو شده است.

پیشتر و از بهمن ماه سال ۱۳۸۸ پروازهای مستقیم شرکت هواپیمایی ماهان در مسیر شیراز – کوآلالامپور به مرحله اجرا درآمد که با استقبال خوب ساکنین شهرهای جنوبی ایران مواجه گردید.

با توجه به ترکیب جمعیتی ایرانیان مقیم مالزی پیش بینی می شود که در صورت به بهره برداری رسیدن، پروازهای این مسیر جدید نیز با استقبالی خوب مواجه شود.

لازم به ذکر است که مسافرین هواپیمایی ماهان این مسیر را با هواپیماهای مدرن و مطمئن ایرباس A310 و A300-600 خواهند پیمود.نوشته شده توسط جوتا ماینز در جمعه 6 خرداد 1390 و ساعت 02:16 ب.ظ [+] | نظرات ()