تبلیغات
کانون ایرانیان مقیم جوتا ماینز - مالزی - بازگشت اسکناس‌های 20 رینگیتی
این وبلاگ در جهت معرفی مجتمع مسکونی جوتا ماینز(مالزی) به ایرانیان عزیز و بیان دیدگاهها ، نظرات ، مشکلات موجود در مجتمع و رفع آنها به کمک هیئت مدیره ایرانی مجتمع و به منظور هماهنگی در پیگیری نیازهای رفاهی و امنیتی ساکنین ایرانی آن ایجاد شده است و هیچگونه گرایش سیاسی ندارد شما عزیزان میتوانید جهت ارتباط با کانون و ارسال نیازمندیها جهت درج در قسمت مربوطه ،از ایمیل زیر استفاده نمایید jutamines2011@gmail.com
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  پس از 16 سال وقفه اسکناس‌های 20 رینگیتی دوباره بازمی‌گردند. روزنامه استار گزارش داد که بانک مرکزی مالزی تصمیم گرفته است تا پس از وقفه 16 ساله دوباره اسکناس‌های 20 رینگیتی را وارد چرخه اقتصادی این کشور کند.

این اقدام بخشی از طرح جدید بانک مرکزی مالزی برای تغییر در ظاهر اسکناس‌ها و سکه‌های رایج در مالزی است که هر 12 سال یکبار صورت می‌گیرد. در بیانیه بانک مرکزی مالزی در این خصوص آمده است: معرفی دوباره اسکناس 20 رینگیتی در سری جدید اسکناس‌های مالزی با هدف پر کردن شکاف موجود بین اسکناس‌های 10 رینگیتی و 50 رینگیتی بوده است تا مردم در نقل و انتقالات مالی از مشکلات کمتری برخوردار باشند.   انتظار می‌رود با عرضه اسکناس‌های 20 رینگیتی تقاضا برای اسکناس‌های 10 و 50 رینگیتی کاهش پیدا کند. اسکناس‌های قدیمی 20 رینگیتی در فاصله سال‌های 1982 تا 1995 تولید می‌شد.

منبع: توریست آنلاین


نوشته شده توسط جوتا ماینز در جمعه 6 خرداد 1390 و ساعت 06:20 ب.ظ [+] | نظرات ()