تبلیغات
کانون ایرانیان مقیم جوتا ماینز - مالزی - اطلاعیه برگزاری کارگاه سیسکو توسط هسته علمی کامپیوتر در جنوب شرق آسیا
این وبلاگ در جهت معرفی مجتمع مسکونی جوتا ماینز(مالزی) به ایرانیان عزیز و بیان دیدگاهها ، نظرات ، مشکلات موجود در مجتمع و رفع آنها به کمک هیئت مدیره ایرانی مجتمع و به منظور هماهنگی در پیگیری نیازهای رفاهی و امنیتی ساکنین ایرانی آن ایجاد شده است و هیچگونه گرایش سیاسی ندارد شما عزیزان میتوانید جهت ارتباط با کانون و ارسال نیازمندیها جهت درج در قسمت مربوطه ،از ایمیل زیر استفاده نمایید jutamines2011@gmail.com
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه

  هسته علمی شبکه،کامپیوتر و فن آوری اطلاعات در جنوب شرق آسیا کارگاه دوره های سیسکو  برگزار میکند.

بر اساس اطلاعیه ای که در اختیار خبرنگار خبرنامه مالزی قرار گرفته است، جزئیات برگزاری این کارگاه های آموزشی به شرح زیر می باشد:

زمان : (۷ – ۸ -۹- ۱۰- ۱۱)  June 2011    -  از ساعت  ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر   (۵ روز)

مکان : دانشگاه UTM شعبه KL -  جالان سماراک 

لازم به ذکر است فشرده بودن کلاس ها به دلیل این است که دوستان بتوانند در بازه کوتاهی دوره مورد نظر را به پایان رسانند و از طرفی اگر قصد سفر به ایران را دارند به دلیل این کلاس ها سفر خود را به تاخییر نیندازند.

*از آنجایی که برخی از دوستان به دلیل تعطیلات میان ترم هم اکنون در ایران به سر می برند ممکن است که نتوانند در این دوره حضور یابند لذا برای این دوستان نیز برنامه دیگری در ماه سپتامبر برنامه ریزی خواهد شد .

*حداکثر ظرفیت ثبت نام در این دوره ۱۰ نفر می باشد بدین صورت افرادی که ابتدا ثبت نام نمایند در اولویت قرار خواهند گرفت و افراد بعدی در دروه بعدی قرار خواهند  گرفت .

*استاد برگزاری دوره جناب آقای احسان جهان دارپور ، دارای درجه CCIE holder سیسکو  می باشند .*علاقه مندان با مراجعه به وب سایت www.cccnit.org و پس از ثبت نام  میتوانند در بخش Workshop به صورت آنلاین در کلاس  مورد نظر ثبت نام نمایند .

هزینه ورک شاپ : هزینه کلاس ها ۱۴۰۰ رینگت می باشد که این وجه برای پذیرایی ها (ناهار-  Tea Break  روزانه ) ، هزینه های استاد ، کتاب و سایر هزینه های جانبی  اخذ میگردد – افرادی که ثبت نام اولیه خود را در وب سایت انجام داده اند میتوانند به صورت آنلاین مبلغ ذکر شده را به حساب Cimb Bank  ۱۲۱۵۰۰۹۲۱۶۶۵۲۴ دروجه آقای فرهاد مصری نژاد واریز نموده و سپس شماره فیش واریزی را به صورت آنلاین توسط فرم ثبت فیش در وب سایت ثبت نمایند. (لازم به ذکر است هزینه نهایی توافق شده با استاد برای این دوره از کلاس ها  بیش از این مبلغ بوده که با صحبتی که با رایزنی علمی انجام شد و با مساعدت ایشان مبلغ کلاس ها کاهش پیدا کرده است )

* پس از ثبت فیش ، مسئولین برگزاری ظرف مدت ۴۸ ساعت وضعیت پرداخت را بررسی و بلافاصله تایید پرداخت به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

*هزینه ثبت نام به صورت یکجا و قبل از شروع کلاس ها اخذ می گردد و کاربرانی که  شهریه خود را ظرف مدت ۴۸ ساعت به صورت آنلاین پرداخت نکنند به صورت خودکار از لیست ثبت نام حذف خواهند شد .

*نکته : خواهشمند است دوستان پس از درنظر گرفتن زمان و مکان دوره اقدام به ثبت نام نمایند چرا که وضعیت کاربرانی که بیش از ۲ بار به صورت آنلاین اقدام و شهریه دوره را پرداخت نکنند به حالت معلق در می آید .

*شرط لازم برای تشکیل دوره ،رسیدن به حد نصاب ۱۰ نفر می باشد لذا در صورتی که تعداد کمتر از ظرفیت باشد شهریه دوستان به صورت امانت نزد این هسته علمی مانده و در دوره بعدی ماه سپتامبر شرکت خواهند نمود . شهریه دوستانی که نتوانند در دوره بعدی شرکت کنند پس از درخواست آنها بازگشت خواهد شد .

*پس از پایان این دوره از طرف رایزنی علمی  و این هسته علمی، Certificate  اتمام دوره اعطا خواهد شد و همچننن دوستان آمادگی لازم برای شرکت در امتحان دوره های سیسکو را پیدا خواهد کرد . 

لینک ثبت نام :

http://account.cccnit.org/workshop_list.php
راهنمای پرداخت آنلاین :

http://cccnit.org/download/Online_payment_guide.pdf

اطلاعات تکمیلی :

http://cccnit.org/download/cisco-june.pdf

 برای راهنمایی و سوالات خود می توانید با شماره تماس ۰۱۷۲۵۲۷۹۰۴  و یا ایمیل   info@cccnit.org  تماس حاصل فرمایید .

منبع: klnews


نوشته شده توسط جوتا ماینز در یکشنبه 8 خرداد 1390 و ساعت 10:29 ب.ظ [+] | نظرات ()